08 / 11 - 08 / 12

TEXAS BBQ. 9 сет-меню на двох за 395-685 грн у ресторанах "SMOKERS BBQ & GRILL".

Блюда, предлагаемые к дегустации

Получить пригласительный
переход в мессенджер

Натискайте кнопку «Отримати запрошення» та RestoBot відправить запрошення на дегустацію.

З 8 листопада до 8 грудня 2022 року ресторани зі справжнім техаським BBQ "SMOKERS BBQ & GRILL" на вул.Саксаганського,147/5 та на вулюОлександрівська,15 (Осокорки) разом із сервісом вигідних пропозицій GURMANDER  запрошують на ТЕХАСЬКУ ДЕГУСТАЦІЮ 9 СЕТ-МЕНЮ НА ДВОХ з бріскетом, пастрамі, хот-догами, бургерами, рваною свининою pulled pork, техаськими ковбасками, морепродуктами та ребрами барбекю в двох варіаціях від шефа, приговлені у справжньому техаському смокері. До кожного сету пригощають 2 кухолями пива від закладу. 

  

 
Зустрічайте новинку цієї дегустаціі "сирна ванна" - справжній американський соус з сиром чедер. Поливайте їм хот-доги і бургери або занурюйте картоплю фрі. Фантазуйте!
ЗАМОВЛЯЙТЕ БЛАГОДІЙНИЙ КОКТЕЙЛЬ SMOKED MARY - всі виручені Кошти підуть на допомогу хлопцям в ЗСУ, котрі працювали у цИх закладах до війни.
Під час дегустації діє Спеціальна ціна - Aperol spritz 159 грн, келих просеко -59 грн.  
ресторанИ "SMOKERS BBQ & GRILL" - унікальнІ закладИ у Києві, в якИХ можна познайомитись зі справжньою культурою техаського BBQ ТА АМЕРИКАНСЬКОЮ ТЕХНОЛОГІЄЮ LOW & SLOW - тривалим ТОМЛЕННЯМ М'яса у смокері.  
 
ДРУГИЙ ЗАКЛАД МЕРЕЖІ SMOKERS Із 2 залами В СТИЛІ "Американський лофт" з терасою та ОКРЕмою барною зоною нещодавно відкрився на Саксаганського,147/5. 
 
В меню представлені фірмові спеціалітети Smokers: ЯЛОВиЧА ГРудинка брІскет, Пастрамі, свинячі та яловичі ребра, техаські ковбаски, БУРГЕРИ, ХОТ-ДОГИ. м'ясо коптиться у смокері протягом тривалого часу від 6 до 16 годин до повної готовності. У закладі дуже ретельно відносяться до вибору сировини, використовуючи імпортні органічні продукти, а також м'ясо кращих українських фермерів.
ЗА справжню АМЕРИКАНСЬКУ технологію У РЕСТОРАНі SMOKERS відповідає БРЕНД-ШЕФ ЗАКЛАДУ ЕДВАРД ТИШДосвідчений піт-майстер, який 5 років працював у Арана Франкліна – кращого піт-мастера Техасу, короля bbq та засновника «Franklin BBQ».
Дивіться відео-огляд дегустації від рестораного оглядача Mike Tsvetaev   
Запрошуйте друзів на техаську дегустацію великих сет-меню та бронюйте столи в одному із ресторанів SMOKERS за телефоном. Покажіть це запрошення офіціанту під час візиту.
 
 
 
Київ, вул.Саксаганського, 147/5
 
Київ, вул.Олександрівська, 15
Осокорки, дачі
 
+380682287070
 с 12:00 — 22:00 

 

 

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и получайте интересные новости первыми
37654
Logo
сервис ресторанных дегустаций