17 / 04 - 01 / 06

3 KG BIG ITALY SET. MEATBALLS. BURGERS. Італійська дегустація у ресторанах "SMOKERS BBQ & GRILL".

Блюда, предлагаемые к дегустации

Получить пригласительный
переход в мессенджер

Натискайте кнопку «Отримати запрошення» та RestoBot відправить запрошення на дегустацію.

З 17-го березня до 1-го червня 2023 року ресторани зі справжнім техаським BBQ "SMOKERS BBQ & GRILL" на вул.Саксаганського,147/5 та на вул.Олександрівська,15 (Осокорки) разом із сервісом вигідних пропозицій  GURMANDER запрошують на спеціальне дегустаційне меню "THE LITTLE ITALY", рецептами для якого команда Smokers надихалась у Нью-Йорку в районі «Маленька Італія», а також на оновлені 14 сет-меню діючої Техаської BBQ дегустації.

  

 
 СПРОБУЙТЕ НОВИнки дегустації: ВАнна "Моцарела-песто" Та Томатна ванна з пармезаном. Поливайте хот-доги Та бургери або занурюйте картоплю фрі. Фантазуйте!
Новий 3 кг ІТАЛІЙСЬКИЙ сет
з ОСОБУКО ТА ТЕЛЯчими щічками ЗІ смокеру, хот-догами з мітболами, chіcken lollipops, фокачча-сендвічами, новими СОУСАМИ В ВАННАХ ідеально підходить для святкування ПОДІЙ великими компаніями. 
 
ПРИ ЗАМОВЛЕННІ Будь-якого сету з меню діє СПЕЦіальна ціна на пиво львівське 0,33л - 19,99 грн

Благодійний коктейль Golden Smoker's Spritz, 200 грн кошти з якого щотижня ідуть на підтримку хлопців, що працювали у наших ресторанах, а зараз на передовій боронять Україну.
ресторанИ "SMOKERS BBQ & GRILL" - унікальнІ закладИ у Києві, в якИХ можна познайомитись зі справжньою культурою техаського BBQ ТА АМЕРИКАНСЬКОЮ ТЕХНОЛОГІЄЮ LOW & SLOW - тривалим ТОМЛЕННЯМ М'яса у смокері.  
 
ДРУГИЙ ЗАКЛАД МЕРЕЖІ SMOKERS Із 2 залами В СТИЛІ "Американський лофт" з терасою та ОКРЕмою барною зоною нещодавно відкрився на Саксаганського,147/5. 
 
В меню представлені фірмові спеціалітети Smokers: ЯЛОВиЧА ГРудинка брІскет, Пастрамі, свинячі та яловичі ребра, техаські ковбаски, БУРГЕРИ, ХОТ-ДОГИ. м'ясо коптиться у смокері протягом тривалого часу від 6 до 16 годин до повної готовності. У закладі дуже ретельно відносяться до вибору сировини, використовуючи імпортні органічні продукти, а також м'ясо кращих українських фермерів.
ЗА справжню АМЕРИКАНСЬКУ технологію У РЕСТОРАНі SMOKERS відповідає БРЕНД-ШЕФ ЗАКЛАДУ ЕДВАРД ТИШДосвідчений піт-майстер, який 5 років працював у Арана Франкліна – кращого піт-мастера Техасу, короля bbq та засновника «Franklin BBQ».
 
Запрошуйте друзів на дегустацію великих сет-меню та бронюйте столи в одному із ресторанів SMOKERS за телефоном. Покажіть це запрошення офіціанту під час візиту.
 
 
 
Київ, вул.Саксаганського, 147/5
 
Київ, вул.Олександрівська, 15
Осокорки, дачі
 
+380682287070
 с 12:00 — 22:00 

 

 

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и получайте интересные новости первыми
126060
Logo
сервис ресторанных дегустаций