03 / 03 - 01 / 05

4 KG MEAT COMPANY SET. КРЕВЕТКИ. PULLED BEEF. Нова дегустація у ресторанах "SMOKERS BBQ & GRILL".

Блюда, предлагаемые к дегустации

Получить пригласительный
переход в мессенджер

Натискайте кнопку «Отримати запрошення» та RestoBot відправить запрошення на дегустацію.

З 3-го березня до 1-го травня 2023 року ресторани зі справжнім техаським BBQ "SMOKERS BBQ & GRILL" на вул.Саксаганського,147/5 та на вул.Олександрівська,15 (Осокорки) разом із сервісом вигідних пропозицій GURMANDER запрошують на ТЕХАСЬКУ ДЕГУСТАЦІЮ 17 СЕТ-МЕНЮ з новинками:  pulled beef в бургерах та хот-догах з новою "томатно-м'ясною ванною", оновлений сет з креветками, а також великим 4 кг м'ясним сетом на компанію. До кожного сету пригощають пивом від закладу.

  

 
СПРОБУЙТЕ НОВУ "томатно-м'ясну ванну" - густий соус з томатів пелаті та битої яловичини. Поливайте їм хот-доги і бургери або занурюйте картоплю фрі. Фантазуйте!
Новий 4 кг м'ясний сет зі смокеру ідеально підходить для святкування ПОДІЙ великими компаніями. при замовленні сету Пригощаємо 6 кухлями пива від закладу.
 
ресторанИ "SMOKERS BBQ & GRILL" - унікальнІ закладИ у Києві, в якИХ можна познайомитись зі справжньою культурою техаського BBQ ТА АМЕРИКАНСЬКОЮ ТЕХНОЛОГІЄЮ LOW & SLOW - тривалим ТОМЛЕННЯМ М'яса у смокері.  
 
ДРУГИЙ ЗАКЛАД МЕРЕЖІ SMOKERS Із 2 залами В СТИЛІ "Американський лофт" з терасою та ОКРЕмою барною зоною нещодавно відкрився на Саксаганського,147/5. 
 
В меню представлені фірмові спеціалітети Smokers: ЯЛОВиЧА ГРудинка брІскет, Пастрамі, свинячі та яловичі ребра, техаські ковбаски, БУРГЕРИ, ХОТ-ДОГИ. м'ясо коптиться у смокері протягом тривалого часу від 6 до 16 годин до повної готовності. У закладі дуже ретельно відносяться до вибору сировини, використовуючи імпортні органічні продукти, а також м'ясо кращих українських фермерів.
ЗА справжню АМЕРИКАНСЬКУ технологію У РЕСТОРАНі SMOKERS відповідає БРЕНД-ШЕФ ЗАКЛАДУ ЕДВАРД ТИШДосвідчений піт-майстер, який 5 років працював у Арана Франкліна – кращого піт-мастера Техасу, короля bbq та засновника «Franklin BBQ».
 
Запрошуйте друзів на дегустацію великих сет-меню та бронюйте столи в одному із ресторанів SMOKERS за телефоном. Покажіть це запрошення офіціанту під час візиту.
 
 
 
Київ, вул.Саксаганського, 147/5
 
Київ, вул.Олександрівська, 15
Осокорки, дачі
 
+380682287070
 с 12:00 — 22:00 

 

 

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и получайте интересные новости первыми
89210
Logo
сервис ресторанных дегустаций